رندرهای گرافیکی از ترکیب طراحی مینی با خودروهای اسپرت

فرض کنید، سبک طراحی بدنه‌ی مینی، مورد توجه برندهای مشهوری مثل بوگاتی، بنتلی، مک‌لارن و دوج قرار گیرد.

خودروهای کمی طراحی خود را در طول دهه‌های متمادی حفظ می‌کنند و با تغییر تست‌ها و استانداردهای ایمنی خودروسازان نیز مجبور به تکامل استایل خود می‌شوند. اما مینی شرکتی است که طراحی نسبتا ثابتی در طول زمان داشته است. مینی‌های امروزی در مقایسه با مینی‌های قدیمی بزرگترند اما استایل خاص مینی را حفظ کرده‌اند. استایل مینی بسیار متفاوت است و تصور اینکه دوج یا بوگاتی یا … با استایل مینی چه شکلی می‌شدند بسیار دشوار است. در ادامه شش طرح برند‌‌های متفاوت با استایل مینی را بررسی می‌کنیم.

مینی آریل

ترکیب طراحی مینی با خودرویی به اسپرتی آریل خودرویی منحصر به فرد می‌شود. این طرح شبیه یک آریل سقف‌دار است که تغییری بنیادی در ساختار آریل است. چراغ‌های جلوی گرد، حفره هوای روی کاپوت و آینه‌های روی در همه از ویژگی‌های طراحی مینی هستند.

مینی بنتلی

مینی

مینی و بنتلی متضاد هم هستند. هر دو خودروساز بريتانيایی هستند اما مینی خودروهای جمع و جور با رانندگی راحت می‌سازد در حالیکه تمرکز بنتلی بر روی خودروهای بزرگ و لوکس است. ترکیب این دو حداقل در ظاهر خودرو بريتانيایی بی‌نقص را می‌سازد که کوچک، لوکس و جذاب است.

مینی مک‌لارن

مینی

مک‌لارن دیگر خودروساز بریتانیایی متمرکز بر خودروهای سوپر‌اسپرت با طراحی جسورانه که جریان باد را در بدنه ایرودینامیک به خوبی کنترل می‌کند است که با طراحی بلوکی و ظریف مینی سازگار نیست. اما مینی مک‌لارن دماغه و چراغ‌های جلوی منحصر به فرد مک‌لارن را با کابین مینی ترکیب کرده است. درهای خودرو نیز ظاهری همانند مک‌لارن دارند.

مینی پورشه

مینی

چراغ‌های جلوی گرد پورشه 911 با چراغ‌های جلوی گرد و درشت مینی به خوبی ترکیب می‌شوند. سقف به مینی کوپه شباهت دارد که با ابعاد پورشه 911 هماهنگ است. سقف شیب دار سعی به حفظ طراحی پورشه دارد اما ناهماهنگ به نظر می‌رسد. نوار سیاه دور چرخ ها و زیر درها شباهت طراحی به مینی را کامل می‌کنند.

مینی دوج

مینی

تغییر طراحی درشت و عضلانی دوج به سایز مینی کار آسانی نیست. همچنین تغییر لبه‌های گرد و ظریف مینی به لبه‌های تیز و عضلانی دوج آسان نیست. در نتیجه مینی دوج کمتر شبیه به مینی و بیشتر شبیه به یک دوج کوچک شده است که البته هنوز هم زیباست.

مینی بوگاتی

مینی

استایل بوگاتی به خوبی با استایل مینی ترکیب می‌شود. سقف صاف مینی به لبه ی C شکل منحصر به فرد بوگاتی اجازه می‌دهد تا دورتادرو درها را در بر بگیرد. در جلو طراحی نعل اسبی مشبک بوگاتی و المنت‌های افقی چراغ‌ها به طرز عجیبی به خوبی با مینی ترکیب شده‌اند.

منبع: زومیتامکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

راه های ارتباطی :

گفتگوی تلفنی

02166057992

رضا سرور میزبانی وب پر سرعت

هاست,چت روم,نمایندگی هاست,آلمان,آمریکا,سرور مجازی,پر سرعت,رضا سرور,میزبانی وب پر سرعت,هاست پر سرعت,سرور ارزان,رضا,