رندر گرافیکی از ابرخودروی الکتریکی میرا GT، معرفی شد - طراحی سایت و فروشگاه ساز رایگان و سایت ساز رایگان | دامین رایگان

رندر گرافیکی از ابرخودروی الکتریکی میرا GT، معرفی شد

ابرخودروی مفهومی و تمام الکتریکی کوروکیوس با قدرت ۱۴۰۰ اسب بخار، توسط یک طراح مستقل معرفی شده و مورد تحسین کارشناسان قرار گرفته است. 

حتی شرکت های  محبوب‌ مانند جگوار و پورشه (در همکاری با ریمک) اعلام کرده‌اند که قصد پیوستن به‌قطار تولید ابرخودروهای الکتریکی رادارند. خبرهایی از تولید یک ابرخودروی الکترونیکی بسیار سریع وجود داردکه به نام مرکلر (Merkler) میرا GT شناخته می‌شد. البته ما واقعاً تصور نمی‌کردیم که آن‌یک طرح واقعی باشد.

اگرچه مرکلر خودروی میرا GT خود را در دسته‌بندی ابرخودروها قرار می‌دهد، اما میزان قدرت خروجی آن 1400 اسب بخار است که توسط چهار موتور الکتریکی تأمین‌شده و می‌تواند آن را در ره ابرخودروها قرار گیرد.در خودروهای الکتریکی، نیروی الکتریسیته همه کار می‌کند.

ابرخودروی الکتریکی پینین فارینا این توانایی را دارد تا در کمتر از 2 ثانیه از حالت سکون به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.که این‌یک رکورد بسیار خوب محسوب می‌شود و انتظار می‌رود خودروی میرا GT نیز شتابی در همین اندازه داشته باشد.

آنچه مارا تحت تأثیر قرار می‌دهد تصاویر گرافیکی منتشرشده از این ابر خودرو است که بسیار به واقعیت نزدیک بوده و امیدواریم که نسخه نهایی نیز کمترین میزان تغییرات را با این طرح‌ها داشته باشد.

mira gt

حتی به نظر می‌رسد که برخی از خودروسازان برای برندهایی که ناشناخته هستند خودروهایی را تولید می‌کنند که مارا متعجب می‌کند.

مرکلر در اعلام جزئیات درباره مدل مفهومی میرا GT بسیار سخاوتمندانه عمل کرد.تمام بدنه این خودرو از فیبر کربن ساخته‌شده است که باعث کاهش وزن خودرو خواهد شد.این خودرو دارای 4 موتور الکتریکی با توان 350 اسب بخار است که بروی چرخ‌ها نصب‌شده است و مجموعاً 1400 اسب بخار نیرو تولیدمی کنند.

mira gt

علاوه بر ظاهر این خودرو که مانند حشره به نظر می‌رسد.سه ورودی هوا در جلوی خودرو دیده می‌شود؛ که مکان قرارگیری توربین‌های بادی هستند.که از توربین‌های موجود در هواپیماها الگوبرداری شده است.این توربین‌های بادی وظیفه تولید مجدد الکتریسیته را بر عهده‌دارند که در باطری‌ها ذخیره می‌شود.در این مدل مفهومی هرچقدر که سریع‌تر حرکت کنید به معنای تولید الکتریسیته بیشتر خواهد بود.

mira gt

علاوه بر این دریچه هوای جلوی خودرو نیز جریان هوای موردنیاز برای خنک‌سازی دیگر قسمت‌های خودرو که نیاز به خنک‌سازی دارند مانند موتورهای نصب‌شده روی چرخ‌ها، ترمزها، تهویه هوا و باطری‌ها را تأمین می‌کند.جریان هوای ورودی به سمت عقب خودرو هدایت‌شده و به‌خوبی از آن خارج می‌شود.

mira gt

از سوی دیگر اگزوز مثلثی تعبیه‌شده در قسمت عقب خودرو برای تولید گازهای گلخانه‌ای نیست بلکه مکانی برای خروج جریان هوای گرم به بیرون هست.که این باعث کارایی بهتر خودرو می‌شود.یکی دیگر از چیزهای جالب درباره خودروی مفهومی میرا GT استفاده از دوربین بجای آینه است.که بروی میله‌های آنتن مانند موجود در کنار شیشه جلو خودرو در دو طرف نصب‌شده است.

mira gt

منبع: زومیتامکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

راه های ارتباطی :

گفتگوی تلفنی

02166057992

رضا سرور میزبانی وب پر سرعت

هاست,چت روم,نمایندگی هاست,آلمان,آمریکا,سرور مجازی,پر سرعت,رضا سرور,میزبانی وب پر سرعت,هاست پر سرعت,سرور ارزان,رضا,