مدل‌های مختلف تویوتا سوپرا در گذر زمان - طراحی سایت و فروشگاه ساز رایگان و سایت ساز رایگان | دامین رایگان

مدل‌های مختلف تویوتا سوپرا در گذر زمان

از عرضه آخرین مدل سری پرطرفدار تویوتا (Toyota) سوپرا (Supra) بیش از ۱۵ سال میگذرد حال در آستانه عرضه نسل جدید سوپرا نگاهی کوتاه به تاریخ سوپرا داشته ایم.

تویوتا (Toyota) سوپرا (Supra) خودرویی است که همه جا حضور دارد؛ فیلم، بازی های ويدئویی، اینترنت و البته دنیای واقعی. از عرضه آخرین سوپرا بیش از 15 سال میگذرد ولی هنوز اشتیاق برای خرید و رانندگی آن وجود دارد. تویوتا از اوایل سال ۲۰۱۴ (زمستان ۱۳۹۵) با ارائه مدل مفهومی FT-1 با احساسات طرفداران سوپرا برای بازگرداندن آن بازی کرده است. اما تایید بازگشت خودرو بسیار مورد انتظار سوپرا تا همین اواخر طول کشید.

پس از نمایش مدل مفهومی GR Supra مسابقه ای برای بازی گرن توریسمو اسپرت (Gran Turismo Sport) و رونمایی نمونه اولیه سوپرا در فستیوال سرعت گود وود GoodWood طرفدارن از سراسر جهان برای دیدن محصول نهایی هیجان‌زده هستند. اما برای دیدن محصول نهایی سوپرا نسل پنجم (A90) باید چند هفته یا حتی چند ماه صبر کرد.

مقاله‌های مرتبط:

برای راحت تر کردن این انتظار تصمیم گرفته ایم تا در این ویدیو نگاهی به تاریخچه سوپرا داشته باشیم. داستان سوپرا از اواخر دهه ۱۹۷۰ (۱۳۵۰) شروع میشود زمانی که مدل اصلی (A40) که بخشی از خانواده سلیکا (Celica) بود عرضه شد. تغییر اسم سلیکا به سوپرا تا سال ۱۹۸۶ و عرضه خودرو نسل سوم (A70) طول کشید.

مانند هر خودروی دیگر قدرت سوپرا با ارایه هر نسل جدید افزایش یافت که ارتقایی از ۱۰۰ اسب بخار در نسل اول به ۳۲۰ اسب بخار در نسل چهارم (A80) بود. سوپرای جدید با موتور توربوشارژ شش سیلندر۳ لیتری که ریشه بی ام و (BMW) دارد به قدرت احتمالی ۳۳۵ اسب بخار خواهد رسید.

با دیدن ویدیو متوجه خواهید شد که سوپرای جدید جا پای بزرگان میگذارد پس بیایید امیدوار باشیم که (A90) ادامه‌ دهنده‌ای شایسته برای این سری باشد.

منبع: زومیتامکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

راه های ارتباطی :

گفتگوی تلفنی

02166057992

رضا سرور میزبانی وب پر سرعت

هاست,چت روم,نمایندگی هاست,آلمان,آمریکا,سرور مجازی,پر سرعت,رضا سرور,میزبانی وب پر سرعت,هاست پر سرعت,سرور ارزان,رضا,