مرسدس بنز اسپرینتر مینی باس معرفی شد

مرسدس بنز از مینی بوس جدید خود بر اساس مدل اسپرینتر رونمایی کرد. این مدل با پلتفرم جدید و کاربری های متنوعی به بازار عرضه خواهد شد.

پس از سال‌ها تحقیق و توسعه و انجام تست‌های مختلف، مرسدس بنز از نسل جدید مینی باس‌های اسپرینتر رونمایی کرد. مینی بوس (MiniBus) اسپرینتر جدید در چهار مدل که هر یک دارای نسخه‌های گوناگون هستند به بازار عرضه خواهد شد. با این محصول، تنوع مدل‌های اسپرینتر به ۲۰ مدل خواهد رسید که همگی آن‌ها روی پلتفرم نسل جدید ساخته خواهند شد.

تیپ بدنه‌های اسپرینتر بدون تغییر باقی مانده‌اند، این مدل‌ها شامل اسپرینتر سیتی برای کاربری‌های عادی، اسپرینتر ترنسفر برای کاربری‌های چند منظوره، اسپرینتر موبیلیتی (Mobility) برای حمل و نقل افراد خاص و دارای محدودیت‌های حرکتی و در نهایت اسپرینتر تراول برای کاربری‌های توریستی هستند.

محبوب‌ترین مدل مینی باس اسپرینتر مدل City 75 است. این خودرو یک مینی باس عادی است که می‌توان ۳۸ نفر مسافر را درون خود جای دهد. این مدل به یک اکسل عقب تقویت شده مجهز شده است و شاسی آن نیز دارای طراحی خاصی است که ارتفاع کف خودرو بین دو محور از زمین را کاهش می‌دهد تا به این ترتیب ورود و خروج از کابین راحت‌تر باشد و فضای داخلی افزیش پیدا کند. نسخه‌ای کوچک‌تر از این مدل نیز با نام City 45 به بازار عرضه خواهد شد که بیشتر مناسب برای استفاده در مسیرهای کم رفت آمد و مکان‌های کم جمعیت است.

مینی باس اسپرینتر جدید به جدیدترین سیستم مالتی مدیای مرسدس بنز که MBUX نام دارد مجهز شده است و به این ترتیب راننده دیگر نیازی نیست که با کلیپ های چرخان و فشاری زیادی کار کند و بیشتر کارها با استفاده از یک صفحه ی لمسی بزرگ انجام می‌شود. رابط کاربری این سیستم مالتی مدیا بسیار خوب است ضمن اینکه تصویر دوربین دید عقب و دوربین ۳۶۰ درجه را نیز نمایش می‌دهد. بخش مخصوص راننده و همچنین قسمت سرنشینان در اسپرینتر مینی باس جدید دارای سیستم تهویه‌های جداگانه‌ای هستند.

مرسدس بنز

اسپرینتر ترنسفر نیز در چهار طول مختلف به بازار خواهد آمد که دارای طول ۵.۹ تا ۷.۷ متری هستند. اسپرینتر Mobility نیز برای حمل و نقل مسافرانی طراحی شده است که دارای محدودیت‌های حرکتی هستتد و بالاترین مدل این نسخه که Mobility 45 نام دارد به یک سیستم بالابر ویژه  در بخش عقبی مجهز شده است که می‌تواند دو عدد ویلچر را بلند کرده و به داخل کابین ببرد. این سیستم به صورت یکپارچه با کف بخش عقبی مینی باس است و کف خودرو پایین آمده و روی زمین قرار می‌گیرد تا ویلچر بتواند روی آن حرکت کند و سپس ویلچر را بالا برده و به داخل کابین مینی باس می‌برد.

مرسدس بنز به صورت مرحله به مرحله مدل جدید اسپرینتر را وارد بازار خواهد کرد و این کار تا پیش از پایان سال جاری میلادی انجام خواهد شد. اولین مدل‌هایی که وارد بازار خواهند شد نیز ترنسفر ۲۳ و ۳۵، Mobolity 23 و City 75 هستند. سایر مدل‌ها نیز سال آینده وارد بازار خواهند شد و تا پایان سال ۲۰۱۹ تمامی این مدل‌ها در بازار موجود خواهند بود که شامل ۲۰ مدل فرمان راست و ۲۰ مدل فرمان چپ می‌شوند.

منبع: زومیتامکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

راه های ارتباطی :

گفتگوی تلفنی

02166057992

رضا سرور میزبانی وب پر سرعت

هاست,چت روم,نمایندگی هاست,آلمان,آمریکا,سرور مجازی,پر سرعت,رضا سرور,میزبانی وب پر سرعت,هاست پر سرعت,سرور ارزان,رضا,